Naša ponuka

+421 918 185 327
+421 911 546 775
+421 2 45 241 220
pexanreal@pexanreal.sk

OFFICE
Pexanreal, s.r.o.
Ružinovská 1
821 02 Bratislava

Realitná kancelária PEXANREAL, s.r.o.

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného trhu. Ponúkame širokospektrálny záber činností spojených so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností .

Pre väčšinu Vás, našich klientov je predaj, kúpa, alebo prenájom nehnuteľnosti dôležitý krok, ktorý realizujete len niekoľkokrát v živote. Naši realitní makléri Vám ochotne a radi poradia pri realizácii Vašich požiadaviek a zabezpečia kompletný servis spojený s našou ponukou.

Ponuka služieb:

  • sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti
  • sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti
  • poradenstvo pri čerpaní hypotekárneho úveru
  • vypracovanie kúpnych, nájomných a darovacích zmlúv
  • vypracovanie návrhov na vklad do Katastra nehnuteľností
  • zastupovanie klientov v katastrálnom a bankovom konaní
  • oceňovanie nehnuteľnosti
  • znalecké posudky
  • geometrické plány
  • bezplatná inzercia Vašej nehnuteľnosti na inzertných webových stránkach, v tlačových médiách, spracovanie fotodokumentácie, ponuka klientom prostredníctvom našej databázy nehnuteľností,

Predaj a kúpa nehnuteľnosti

Po telefonickom dohodnutí osobného stretnutia s predávajúcim (za účelom obhliadky nehnuteľnosti našim realitným maklérom), zaradíme nehnuteľnosť do ponuky našej realitnej kancelárie. K obhliadke prosíme zabezpečiť doklady preukazujúce vlastníctvo nehnuteľnosti. Súčasťou stretnutia je i dohodnutie obchodných podmienok a podpis Sprostredkovateľskej zmluvy s našou realitnou kanceláriou na predaj nehnuteľnosti. Na základe týchto krokov zaistíme komplexné služby spojené s predajom a prevodom vlastníckych práv ponúkanej nehnuteľnosti

Na základe záujmu o nehnuteľnosť, radi poskytneme záujemcom (kupujúcim) bližšie informácie a dohodneme termín obhliadky s našim realitným maklérom. Nehnuteľnosť, pre ktorú sa záujemcovia po obhliadke rozhodli a zložili za ňu pri podpise Zmluvy o zložení finančnej zálohy a podľa potreby Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve finančnú zálohu, automaticky vyraďujeme z našej ponuky a nehnuteľnosť ostáva rezervovaná exkluzívne pre záujemcov. V súlade s uzatvorenou zmluvou zabezpečíme vyhotovenie všetkých podkladov potrebných ku kúpe a prevodu vlastníckych práv nehnuteľnosti a s tým súvisiace realitné poradenstvo. Základný balík našich služieb je zahrnutý v cene našej provízie.

Prenájom nehnuteľnosti

Pri prenájme nehnuteľnosti si s prenajímateľom dohodneme osobnú obhliadku predmetnej nehnuteľnosti s našim realitným maklérom. Následne bude nehnuteľnosť zaradená do našej ponuky. Po vyhľadaní vhodného nájomcu náš realitný maklér zabezpečí vypracovanie Nájomnej zmluvy. Pri záujemcovi o prenájom nehnuteľnosti prezentovanú našou realitnou kanceláriou, náš realitný maklér urýchlene zrealizuje obhliadku nehnuteľnosti. Súčasťou obhliadky je aj vysvetlenie podmienok prenájmu danej nehnuteľnosti.